Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden eve nakliyat, şile nakliyat şirketleri arasında koşulsuz müşteri memnuniyetini en çok benimseyen firmalardan biridir.

Diğer nakliyat firmalarına oranla randevu ve diğer işlemleri bilgisayar destekli sürdürdüğünden olası randevu problemlerinizi ortadan kaldırmakta bunun sonucu olarak sizin verdiğiniz saatte taşınmasını istediğiniz eşyanın yanında olarak, planlarınızı bozmamaktayız.

 

 

Ev Nakliyesinde Süreç :

Sizin bize ulaşmanız ile başlayan bir süreçtir.Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçlataşınacağı , ne kadar elemanın gerekli olduğu , ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

ŞİLE EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞİLE EVDEN EVE NAKLİYAT

Şile Evden Eve Nakliyat ile Titiz Özverirli Kaliteli Taşımacılıkla En İyi Hizmeti Verme Yolunda Kendinden Emin ve Garanti Veren Bir Vizyon ile Siz Değerli Müşterilerimize Sunulmuş Bulunmaktadır.
Eşyalarınızı Güvenli bir Biçimde A'dan Z'ye Ambalajlayıp Sigortası Yapılarak Verilen Adrese Sorunsuz Bir Şekilde Taşınması Gerçekleştirilmektedir. Her Türlü Zararın Tazmini Yapılarak Mağduriyetlerin Giderilmesi de Söz Konusudur.
Şile Nakliyat'ı Tercih Ettiğiniz İçin Pişman Olmayacaksınız. Kalifiyeli Tecrübeli Disiplinli ve Güler Yüzlü Ekipmanlarımızla Sizi Memnun Edebilmek Temek Amaçlarımızdan Biridir.

Şile Evden Eve Olarak ''İSMİMİZ KALİTEMİZDİR'' sloganıyla İşimizi Temiz Bir Şekilde Yapmaktayız...


GSM Numaramız Viber  destekli iPhone,Android,Touch,iPad,Windows Live 7,Nokia,Samsungve Tüm GSM Operatörlerinden ücretsiz aranabilir.
 0(533) 456 56 15

Şile Evden eve nakliyat

Şile nakliyat

Şile nakliyat firmaları